Awesome Image
Awesome Image
Awesome Image
Awesome Image
Hakkımızda

Başarıyı Hedefleyen Deneyimli ve Coşkulu Bir Ekip!

Her bir üyesi kendi alanında uzmanlaşmış deneyimli yazılım mühendislerinden, tasarımcılara ve proje yöneticilerine kadar geniş bir yelpazede uzmanlardan oluşan EF Bilişim ekibi, işletme çözümlerinde liderlik konumunu korumak için bir araya gelmiştir.
10+ Yıl Tecrübe
Ekip üyelerimiz, teknolojinin sürekli olarak değiştiğinin farkında olarak, sektördeki en son gelişmeleri yakından takip eder. Alanlarında güçlü bilgi birikimleri ve becerileriyle, müşteri beklentilerini aşan çözümler sunmanın gururunu yaşarlar.
 • Hakkımızda
 • objektif bakış açımız
 • vizyon
 • Misyon

EF Bilişim olarak, yenilikçi ve özelleştirilmiş bilişim çözümlerini sizlere sunarken, uzun süreli çözüm ortağınız olmayı hedefleyen bir teknoloji şirketiyiz.

Web tasarımından, ERP ve CRM sistemlerine. Özel yazılım projelerinden, B2B iş çözümlerine kadar geniş bir yelpazede sektördeki pek çok firmanın yazılım ihtiyaçlarına en iyi çözümleri üretiyoruz. Müşterilerimize en son teknolojileri kullanarak, işletme süreçlerini optimize etmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmak için sürekli çalışıyoruz. Ekibimiz, her biri alanlarında deneyimli ve yetenekli yazılım mühendislerinden oluşmaktadır. Siz de işinizi dijital çağa taşımak ve başarıyı yakalamak için bize ulaşın!

Ef Bilişim'in verdiği bazı hizmetler

  • ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması): İşletme süreçlerini entegre eden ve optimize eden, verimliliği artıran ERP çözümleri sunuyoruz.
  • B2B (İşletme İşbirliği): İşletmeler arasında dijital platformlar üzerinden işbirliği ve ticaretin yapıldığı B2B çözümler sunuyoruz.
  • Web Tasarım: Çekici, kullanıcı dostu ve işletmenizin kimliğini yansıtan web siteleri tasarlıyoruz.
  • Özel Yazılım Projeleri: İşletmenizin ihtiyaçlarına özelleştirilmiş yazılım uygulamaları geliştiriyoruz.

Bizler EF bilişim ailesi olarak temel değerlerimizi; şeffaflık, dürüstlük ve tarafsızlık temelinde hareket etmek ve sizlere objektif bakış açısını sunmak için kurduk. Bu konseptte her zaman müşteri ihtiyaçlarına odaklanma temel prensibimizdir. Size ihtiyacınızdan fazla hiçbir şeyi önermeyeceğimiz gibi, ileri dönemde kurumsal yapınızda ihtiyacınız olacak tüm çözümleri sunar, sizler en iyi şekilde anlamaya çalışırız.

İş birliği ve açık iletişim yöntemleriyle, hedef ve beklentileriniz önceliklilerimiz arasındadır.

İnovatif her süreci önce kendimiz deneriz. Başarılı olan yöntemlerimizi sizlerin beklentileri ile örtüştürürüz. Sürekli gelişim mottomuz ile sizlere daha iyi çözümler sunabilmek için her zaman bir adım öne çıkabiliriz. Nereden başlamalı, nerede devam etmeli, nereye gitmeli gibi pek çok rotanızı tamamen; objektif verilere dayalı çözümlerle size sunar, işletme hedeflerinize ulaşmanızda rehberlik ederiz.

EF Bilişim olarak, objektif bir bakış açısıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken, sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi en etkili şekilde kullanmayı hedefliyoruz. Objektifliği merkeze alarak, başarıyı ve uzun vadeli iş ilişkilerini desteklemek için çaba sarf ediyoruz.

  Müşterilerimizin dijital dönüşüm yolculuğuna liderlik etmek ve işletmelerinin başarısına değer katmak için en yenilikçi bilişim çözümlerini sunmak

   Müşterilerimizin işletme süreçlerini geliştirmek, verimliliği artırmak ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olacak özelleştirilmiş bilişim çözümleri sunmak. Müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak benimsemek ve kaliteli hizmet sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştirmek.EF Bilişim olarak, yenilikçi teknolojileri kullanarak müşterilerimizin işletmelerini dijital çağa adapte etmelerine yardımcı olmak ve iş süreçlerini optimize etmek için varız. Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak, geleceğin bilişim çözümlerini sunmayı hedefliyoruz.